Binance, DOGE ve Bu Altcoin’ler İçin Müjdeli Haberi Verdi!

Binance, DOGE ve Bu Altcoin’ler İçin Müjdeli Haberi Verdi!

Binance’in ödeme hizmeti Binance Pay, uçuş rezervasyonu platformu Alternative Airlines ile ortaklığını duyurdu. İşbirliği, Binance Pay’de listelenen DOGE, XRP ve altcoin’lere yeni kullanım durumları ekliyor.

Alternative Airlines, Binance Pay ile DOGE ve XRP gibi coin’lerde ödeme kabul edecek

Kripto para birimlerinin kullanımı sessizce genişlemeye devam ediyor. Binance ve Alternative Airlines arasındaki ortaklık, DOGE, XRP ve bir dizi altcoin’i kullanarak yaklaşık 600 havayolu rezervasyonuna olanak tanıyacak. Binance, geçtiğimiz saatlerde resmi duyuruda Binance Pay ile ödeme yapan kullanıcıların %3 indirim alacağı bir kampanyayı da duyurdu:

Bir sonraki tatilinizi kripto kullanarak rezerve edin ve bunu yaparken tasarruf edin! Binance Pay ile ödeme yapıldığında uçuş rezervasyonlarında size %3 indirim sağlamak için Alternative Airlines ile ortaklık kurduk.

İşbirliği, tüm kullanıcılar için 500 dolar ile sınırlandırılacak olan tüm rezervasyonlarda %3’lük bir indirimle gelecek. Binance bu gibi hamlelerle kripto paraların faydasını borsalardaki normal ticaretin ötesinde teşvik etmede öncü bir rol oynuyor. DOGE ve XRP ile birlikte, uçuş rezervasyonda kullanılabilecek diğer kripto para birimlerinden bazıları şu şekilde:

  • Cardano (ADA)
  • Cosmos (ATOM)
  • Avalanche (AVA)
  • Bitcoin Cash (BCH)
  • Binance Coin (BNB)
  • Bitcoin (BTC)
  • Polygon (MATIC)

Listede SEC’in radarında olan kritik coin’ler de yer aldı

Özellikle belirtmek gerekiyor ki, Binance ve Alternative Airlines iş birliği, SEC’in menkul kıymet olarak gördüğü bazı coin’leri de içeriyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere SEC, 5 Haziran’da Binance ve CEO’su Changpeng Zhao’ya dava açtı. ABD’li düzenleyici şu anda Binance ve Coinbase davalarıyla birlikte 60’dan fazla altcoin’i menkul kıymet olarak görüyor.

Binance’in Avrupa bankacılık orağı Eylül ayında desteğini sonlandıracak

Lider borsa SEC davası ardından birçok ülkeden olumsuz haberler aldı. Geçtiğimiz haftalarda İngiltere, Hollanda ve Kıbrıs’tan çekildiğini duyurdu. Son gelişmede, Binance’in euro bankacılığı ortağı Paysafe Payment Solutions, 25 Eylül’den sonra kripto borsasını desteklemeyi bırakacağını bildirdi.

Gelişme, Binance’in Avrupa ve ABD’deki mali düzenleyicilerden tepkiyle karşılaşmasıyla geldi. Bu ayın başlarında SEC, Binance’e federal menkul kıymetler yasasını ihlal ettikleri için dava açtı. Borsa o zamandan beri borsa, özellikle Hollanda ve Kıbrıs’tan çekildiğini duyurdu. İngiltere’deki izinleri iptal etmek istedi. Ayrıca, Belçika’nın piyasa düzenleyicisi ise ülkede kripto hizmetleri sunmayı durdurmasını emretti.

Binance’den gizemli tweet

Lider borsa bugün sadece “6” rakamına yer verdiği gizemli bir tweet ile topluluğu merakta bırakıyor. Ayrıntılara bu yazıdan göz atabilirsiniz.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir