Dele Alli’nin annesi: Tacize uğradığı hakkında hiçbir fikrim yoktu

Dele Alli’nin annesi: Tacize uğradığı hakkında hiçbir fikrim yoktu

Beşiktaş’ın geçen sezon Everton’dan kiraladığı İngiliz futbolcu Dele Alli‘nin çocukken annesinin arkadaşının tacizine uğradığını açıklamasıyla ilgili Alli’nin annesinden de açıklama geldi.

NTV Spor’da yer alan habere göre Dele Alli’nin biyolojik annesi, futbolcunun çocukken tacize uğradığından hiçbir zaman haberi olmadığını söyledi.

İngiliz basınına konuşan anne, “Oğlumun çocukken maruz kaldığı tacizi anlattığını duyduğumdan beri gözyaşlarımı tutamıyorum. Onun tacize uğradığı hakkında hiçbir fikrim yoktu. Çok üzgünüm. Evime aldığım birinin güvenime en kötü şekilde ihanet etmiş olduğunu görmek kalbimi kırıyor. Artık oğlumla iletişimim yok ve sadece onu tekrar görme şansım olmasını umuyorum.” dedi.

Dele Alli aynı röportajda annesinin alkolik olduğunu, henüz küçük yaşlarda uyuşturucu kullanımı ve ticaretine dahil olduğunu anlatmıştı.

Gary Neville röportaj yapan Dele Alli, altı yaşındayken annesinin bir arkadaşı tarafından taciz edildiğini açıklamıştı. Alli, 12 yaşındayken devlet korumasına alınarak evlatlık verilmiş, anne ve babasıyla iletişimi kesilmişti.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir