Dusan Tadic Fenerbahçe için 7 milyon Euro’yu reddetti

Dusan Tadic Fenerbahçe için 7 milyon Euro’yu reddetti

2014’ten beri devam eden şampiyonluk hasreti… Camianın başarı talebi… Kıl payı kaçan kupalar… Fenerbahçe tüm bunları unutturmak için bu sezon işi çok daha ciddi tutuyor.

Transfer dönemi açılmadan gaza basan sarı-lacivertlilerin durmaya niyeti yok. Ve bu, yılın transfer çalımıyla bir kez daha gözler önüne serildi. Fenerbahçe’nin Dusan Tadic için devrede olduğunu SÖZCÜ Spor, Türk basınında ilk kez duyuran kurumdu. Ancak gece operasyonu bize bile sürpriz oldu.

00:45’TE TWITTER SARSILDI

Gazetemizin baskıya girdikten sonra Fenerbahçe’den şoke eden bir paylaşım geldi. Tadic, Fenerbahçe için uçağa binmişti.

Gün içinde Beşiktaş’ın imza attıracağı konuşulan Sırp yıldız attığı çalımla gündemi değiştirdi. 34 yaşındaki hücum oyuncusu Fenerbahçe ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Fenerbahçe, Ajax’la olan sözleşmesini feshettikten sonra farklı ülkelerden 30 takımın resmi teklifte bulunduğu Dusan Tadic’i ikna ederek bir kez daha “Herkes ister Fener alır” sözünü hatırlattı.

7 MİLYON EURO’YU REDDETTİ

Tadic, sadece Beşiktaş’tan değil altısı Suudi Arabistan’dan olmak üzere 30 kadar teklif aldı. Suudiler, yıllık 7 milyon Euro’ya kadar çıktı. Sırp yıldızın sarı-lacivertlileri seçmesinde kulübün eski basketbolcuları Bjelica ve Bogdanovic’in de etkisi olduğu ifade ediliyor.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir