İspanyol yorumcu, Arda Güler’in İstanbul’dan ayrılmasını izledi: “Sanki cezaevine giriyor.”

İspanyol yorumcu, Arda Güler’in İstanbul’dan ayrılmasını izledi: “Sanki cezaevine giriyor.”

Fenerbahçe’den İspanyol devi Real Madrid’e transfer olan Arda Güler’in sağlık kontrolü işlemleri tamamlandı. Madrid’den yapılan açıklamada, Arda Güler’in sağlık kontrollerinin başarıyla sonuçlandığı bildirildi. İspanya LaLiga ekibi Real Madrid, Fenerbahçe’den Güler’i 6 yıllığına kadrosuna kattı.

4. TÜRK FUTBOLCU OLDU

Güler, Real Madrid tarihindeki 4. Türk futbolcu oldu. Şampiyonlar Ligi’nin en çok kazanan kulüpte, daha önce Mesut Özil, Hamit Altıntop ve Nuri Şahin forma giymişti.

FORMA NUMARASI BELLİ OLDU

Fenerbahçe’den Real Madrid’e transfer olan Arda Güler’in Real Madrid’de 24 numaralı formayı giyeceği öğrenildi. Dünya devlerini peşine takan Arda Güler, tercihini Real Madrid’den yana kullanarak eflatun-beyazlılara transfer olmuştu. Fenerbahçe’de profesyonel olduğu dönemde ve A Milli Takım’a ilk davet edildiğinde 25 numarayı giyen, ardından 10 numaranın sahibi olan Arda Güler’in Real Madrid’de de 25’i alması bekleniyordu. AS, milli oyuncumuzun 24 numarayı giyeceğini duyurdu. Böylece Vallejo, Bellingham’dan sonra bir fedakarlık daha yaparak numarasını genç yıldıza bıraktı.

“SANKİ CEZAEVİNE GİRİYOR”

İspanyol yorumcu, Arda Güler’in polisler eşliğinde İstanbul’dan ayrılış görüntülerine şaşırarak “Sanki cezaevine giriyor.” dedi.

Odatv.com

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir